Coolplay, Foster Interculturality by Playing – Španělsko

single-image

ERASMUS+, Klíčová akce 1: seminář

Místo konání: Terrassa, Barcelona, Španělsko

Termín konání: 11.—16. prosinec 2023

Český tým: 2 účastníci/pracovníci s mládeží (ve věku 20+

Před tím, než se přihlásíte na jakýkoliv náš projekt, důkladně si přečtěte všechny informace v sekci Chci vyjet na projekt a seznamte se s Pravidly účasti na zahr. projektech.

Pokud máte zájem se na tento projekt přihlásit, prosím důkladně si přečtete info-pack. Prosím zamyslete se, jak do tohoto projektu zapadáte vy (viz „participants‘ profile“ níže). Pokud máte zájem se na tento projekt přihlásit jako náhradníci, prosím odešlete vyplněnou přihlášku co nejdříve.

Pro to, abyste se na tento projekt přihlásili je nutné, abyste vlastnili nejen občanský průkaz (který musíte mít ze zákona), ale také platný cestovní pas (s platností min. ještě 150 dní od datumu začátku vámi vybraného projektu).

V rámci programu ERASMUS+ jsou následující finanční specifika: v rámci všech projektů je kompletně (ze 100%) zajištěno jídlo, ubytování, aktivity, a to vše je zcela pokryto z fondů EU programu ERASMUS+ a zařízeno organizátory. Účastníkům dále budou proplaceny cestovní náklady (reimbursement) do max. výše €275 (v případě tohoto projektu) z místa bydliště do místa konání projektu a zpět.

Hostitelská organizace: La Víbria Intercultural

Popis projektu:

„COOL PLAY, fostering interculturality by playing“ aims to promote the use of games in the field of intercultural education. The project also aims to create a network of associations that work in the field of intercultural education, through the exchange of tools, good practices and joint actions based on the use of games and non-formal education as a work methodology.

Share: Share innovative games created by youth organizations aimed at intercultural education.

Promote: Promote the creation of innovative tools for youth work

Create: Create joint projects consolidating networking

Experiment: Experiment new tools, materials and methods to foster creativity and new ideas

 The target group of this contact seminar are:

  • youth workers actively involved in the organizations, ideally with experience in the implementation of games and non-formal education methodology, specially centered in intercultural education, and with the capacity to share their games, knowledge and tools to the rest of the participants.
  • youth workers actively involved in the organizations, ideally with experience in the implementation of games and non-formal education methodology, specially centered in intercultural education, and with the capacity to share their games, knowledge and tools to the rest of the participants. We hope that you will be able to send people from your organisation or some very very active member-representatives who know the game you have created, the organisation and are knowledgeable in gamification, otherwise they will not have much to do during the seminar. 

Možná se ti bude líbit