Democracy 360 — Portugalsko

single-image

ERASMUS+, Klíčová akce 1: tréninkový kurz

Místo konání: Braga, Portugalsko

Termín konání: 9.—18. říjen 2023

Český tým: 3 účastníci (ve věku 18+)

Před tím, než se přihlásíte na jakýkoliv náš projekt, důkladně si přečtěte všechny informace v sekci Chci vyjet na projekt a seznamte se s Pravidly účasti na zahr. projektech.

Pokud máte zájem se na tento projekt přihlásit, prosím důkladně si přečtete info-pack. Prosím zamyslete se, jak do tohoto projektu zapadáte vy (viz „participants‘ profile“ níže). Pokud máte zájem se na tento projekt přihlásit, prosím odešlete vyplněnou přihlášku co nejdříve.

Pro to, abyste se na tento projekt přihlásili je nutné, abyste vlastnili nejen občanský průkaz (který musíte mít ze zákona), ale také platný cestovní pas (s platností min. ještě 150 dní od datumu začátku vámi vybraného projektu).

V rámci programu ERASMUS+ jsou následující finanční specifika: v rámci všech projektů je kompletně (ze 100%) zajištěno jídlo, ubytování, aktivity, a to vše je zcela pokryto z fondů EU programu ERASMUS+ a zařízeno organizátory. Účastníkům dále budou proplaceny cestovní náklady (reimbursement) do max. výše €360 (v případě tohoto projektu) z místa bydliště do místa konání projektu a zpět.

Hostitelská organizace: SYnergia Braga

Popis projektu:

The “Democracy 360” training course is a European project organised by SYnergia Braga, which has as a main theme  participatory democracy, aiming to raise awareness of the importance of integral participation experience.

The main objective of the “Democracy 360” training is to involve youth workers in di­fferent processes such as public consultations, deliberations and co-creation of policies.

Through this project, we aim to have an impact on a personal level, giving participants the tools they need to increase their participatory awareness and transform them into active citizens who are aware of the importance of citizenship.

Participants‘ profile:

– To be highly interested in the topic and an active participation.
– To be open to learn more about the topic.
– There is no upper age limit (participants have to be 18+)
– Have experience in Erasmus+ projects.
– To have a fl uent level of English.

Možná se ti bude líbit