Employment Super Heroes — Portugalsko

single-image

ERASMUS+, Klíčová akce 1: výměna mládeže

Místo konání: Bragança, Portugalsko

Termín konání: 12.—21. červen 2023

Český tým: 4 účastníci (ve věku 18-30 let) + 1 group leader (ve věku 18+)

Před tím, než se přihlásíte na jakýkoliv náš projekt, důkladně si přečtěte všechny informace v sekci Chci vyjet na projekt a seznamte se s Pravidly účasti na zahr. projektech.

Pokud máte zájem se na tento projekt přihlásit, prosím důkladně si přečtete info-pack. Prosím zamyslete se, jak do tohoto projektu zapadáte vy (viz „participants‘ profile“ níže). Pokud máte zájem se na tento projekt přihlásit jako náhradníci, prosím odešlete vyplněnou přihlášku co nejdříve.

Pro to, abyste se na tento projekt přihlásili je nutné, abyste vlastnili nejen občanský průkaz (který musíte mít ze zákona), ale také platný cestovní pas (s platností min. ještě 150 dní od datumu začátku vámi vybraného projektu).

V rámci programu ERASMUS+ jsou následující finanční specifika: v rámci všech projektů je kompletně (ze 100%) zajištěno jídlo, ubytování, aktivity, a to vše je zcela pokryto z fondů EU programu ERASMUS+ a zařízeno organizátory. Účastníkům dále budou proplaceny cestovní náklady (reimbursement) do max. výše €360 (v případě tohoto projektu) z místa bydliště do místa konání projektu a zpět.

Hostitelská organizace: Synergia Bragança

Popis projektu:

The Youth Exchange “Employment Super-Heroes”, is a project organized by Synergia Bragança, has as the main topic the youth unemployment.

The Youth Exchange “Employment Super-Heroes” has as main objective is to work on the capacity building of young people, by reflecting on self-confidence, leadership attitudes, and measures to fight youth unemployment.

The activities are always arranged in a non-formal learning perspective, participatory methodologies that enable participants to learn in a practical and reflective way.

With extensive experience at local and national level by Synergia Bragança it considers that this is the next step in these experiences and considers it crucial this youth exchange.

The importance of sharing information and education among participants of different realities and scenarios, as well as the exchange of experiences among the partner associations should be mentioned.

Možná se ti bude líbit