Equality in Sports — Portugalsko

single-image

ERASMUS+, Klíčová akce 1: výměna mládeže

Místo konání: Covilhã, Portugalsko

Termín konání: 30. březen—8. duben 2023

Počet volných míst: 0. Můžete se hlásit jako náhradníci

Před tím, než se přihlásíte na jakýkoliv náš projekt, důkladně si přečtěte všechny informace v sekci Chci vyjet na projekt a seznamte se s Pravidly účasti na zahr. projektech.

Pokud máte zájem se na tento projekt přihlásit, prosím důkladně si přečtete info-pack. Prosím zamyslete se, jak do tohoto projektu zapadáte vy (viz „participants‘ profile“ níže). Pokud máte zájem se na tento projekt přihlásit jako náhradníci, prosím odešlete vyplněnou přihlášku co nejdříve

Pro to, abyste se na tento projekt přihlásili je nutné, abyste vlastnili nejen fobčanský průkaz (který musíte mít ze zákona), ale také platný cestovní pas (s platností min. ještě 150 dní od datumu začátku vámi vybraného projektu).

V rámci programu ERASMUS+ jsou následující finanční specifika: v rámci všech projektů je kompletně (ze 100%) zajištěno jídlo, ubytování, aktivity, a to vše je zcela pokryto z fondů EU programu ERASMUS+ a zařízeno organizátory. Účastníkům dále budou proplaceny cestovní náklady (reimbursement) do max. výše €360 (v případě tohoto projektu) z místa bydliště do místa konání projektu a zpět.

Prosím seznamte se s podmínkami pro vstup do Lotyšska (nutnost testů, atp.) na stránkách Ministerstva zahr. věcí zde.

Prosím seznamte se s podmínkami pro návrat do ČR ze zahraničí (nutnost testů, karantény, atp.) na stránkách Ministerstva zahr. věcí zde. 

Hostitelská organizace: Centro Cultural e Desportivo Estrela do Zezere da Boidobra

Popis projektu:

The youth exchange „Equality in Sports“‚ main topic is sport as a method and a way of overcoming inequalities in different areas – such as integration of minorities.

The youth exchange Equality in Sports aims to promote initiatives for the young European generations providing a set of best practices and usable practical instruments to work with young people through methods based on equality sport.

The practice of sports activities can play a major role in human development, not only on a physical level but on a cognitive level as well. Sports practice has been associated with the positive development of several soft-skills (e.g. communication, stress). Some of them are realated to the interpersonal skills that can be acquired through the practice of team sports. The soft-skills acquired through sports practice can be applied in day-to-day life activities, and in the long term assist in a more positive life and improved well-being.

Group leader’s profile:

  • to be highly interested in the topic and committed to active participation throughout the project
  • to be fluent in English
  • have experience with Erasmus+ projects (youth exchanges/training courses
  • to be 18+ (with no upper age limit)

Participants‘ profile:

  • be interested in the project topic
  • to be open to learning more about this topic
  • aged between 18-30 years

Možná se ti bude líbit