NaturEcology — Bulharsko

single-image

ERASMUS+, Klíčová akce 1: výměna mládeže

Místo konání: Uzana (Gabrovo), Bulharsko

Termín konání: 24. září—2. říjen 2023

Český tým: 4 účastníci (ve věku 17—45 let) + 1 group leader (ve věku 18+) 

Před tím, než se přihlásíte na jakýkoliv náš projekt, důkladně si přečtěte všechny informace v sekci Chci vyjet na projekt a seznamte se s Pravidly účasti na zahr. projektech.

Pokud máte zájem se na tento projekt přihlásit, prosím důkladně si přečtete info-pack a rozpis denních aktivit. Prosím zamyslete se, jak do tohoto projektu zapadáte vy (viz „participants‘ profile“ níže). Pokud máte zájem se na tento projekt přihlásit jako náhradníci, prosím odešlete vyplněnou přihlášku co nejdříve.

Pro to, abyste se na tento projekt přihlásili je nutné, abyste vlastnili nejen občanský průkaz (který musíte mít ze zákona), ale také platný cestovní pas (s platností min. ještě 150 dní od datumu začátku vámi vybraného projektu).

V rámci programu ERASMUS+ jsou následující finanční specifika: v rámci všech projektů je kompletně (ze 100%) zajištěno jídlo, ubytování, aktivity, a to vše je zcela pokryto z fondů EU programu ERASMUS+ a zařízeno organizátory. Účastníkům dále budou proplaceny cestovní náklady (reimbursement) do max. výše €275 (v případě tohoto projektu) z místa bydliště do místa konání projektu a zpět.

Hostitelská organizace: Europe in Your Hand

Popis projektu:

What is the main goal of the project?

Our goal is to encourage the active participation of young people in organizations and clubs by providing them with the opportunity to actively participate in initiatives, trainings, voluntary actions on the topics of environmental protection and eco-economy, as well as in discussions and meetings with local and national representatives of power. For us, it is extremely important that young people think about their personal relationship to nature and their surroundings, as well as the ways in which businesses could benefit from recycling, reusing resources and using more environmentally friendly raw materials. The activity is aimed at the environment, climate change and increasing the ecological culture of the participating youth, because the information they receive is grossly inadequate, limited or publicly speculated. The aim is to develop projects focused on the objectives of the European Green Deal and the Plan for restoring Europe in the ecology part.

Možná se ti bude líbit