Skill Shift — Polsko

single-image

ERASMUS+, Klíčová akce 1: výměna mládeže

Místo konání: Rakszawa, Polsko

Termín konání: 3.—13. červen 2024

Český tým: 5 účastníků (ve věku 18—30 let+ 1 group leader (ve věku 18+) 

Před tím, než se přihlásíte na jakýkoliv náš projekt, důkladně si přečtěte všechny informace v sekci Chci vyjet na projekt a seznamte se s Pravidly účasti na zahr. projektech.

Pokud máte zájem se na tento projekt přihlásit, prosím důkladně si přečtete info-pack. Prosím zamyslete se, jak do tohoto projektu zapadáte vy (viz „participants‘ profile“ níže). Pokud máte zájem se na tento projekt přihlásit, prosím odešlete vyplněnou přihlášku co nejdříve.

Pro to, abyste se na tento projekt přihlásili je nutné, abyste vlastnili nejen občanský průkaz (který musíte mít ze zákona), ale také platný cestovní pas (s platností min. ještě 150 dní od datumu začátku vámi vybraného projektu).

V rámci programu ERASMUS+ jsou následující finanční specifika: v rámci všech projektů je kompletně (ze 100%) zajištěno jídlo, ubytování, aktivity, a to vše je zcela pokryto z fondů EU programu ERASMUS+ a zařízeno organizátory. Účastníkům dále budou proplaceny cestovní náklady (reimbursement) do max. výše €210 (v případě tohoto projektu) z místa bydliště do místa konání projektu a zpět při využití pozemní dopravy (vlak, autobus)

Hostitelská organizace:  Fundacja Ornament

Popis projektu:

About employability

Employability refers to the skills, knowledge, attributes, and personal qualities that make an individual suitable for employment. It encompasses a range of factors that contribute to a person’s ability to gain, maintain employment and progress in their career. 

FACTORS THAT ENHANCE PROSPECTS FOR PROFESSIONAL SUCCESS

Participants‘ profile:

  • 18 to 30 years old
  • 5 participants + 1 group leader
  • gender balance
  • communicative in English
  • interested in the topic
  • willing to gain knowledge
  • motivated to share their experience
  • open-minded

Preparation:

Bring awareness and encourage a collective reflection about employability. Consider its impact on your life, your country, and its possible future consequences. Think about solutions to the issue. During the project, you will be asked to share your own experience from your country. You can share initiatives you have participated in and any relevant activities.

Follow up:

You will be asked to share your experience of the project with people in your country and update us with the results. The dissemination will include publications on social media. We also would like to ask you to help us with promotion of awareness about Erasmus+ program and ways the participants can use it to implement their own projects and ideas.

Možná se ti bude líbit