Stand Together for Equality — Španělsko

single-image

Program a akce: program ERASMUS+, Klíčová akce 1: výměna mládeže

Místo konání: La Vecilla, Španělsko

Termín konání: 4.—12. červen 2022

Prosím důkladně si přečtěte info-pack

Prosím zamyslete se, jak zapadáte do profilu účastníků. Pokud máte zájem se na tento projekt přihlásit, prosím odešlete svou vyplněnou přihlášku co nejdříve.

Před tím, než se přihlásíte na jakýkoliv náš projekt, důkladně si přečtěte všechny informace v sekci Chci vyjet na projekt a seznamte se s Pravidly účasti na zahr. projektech.

Pro to, abyste se na tento projekt přihlásili je nutné, abyste vlastnili nejen občanský průkaz (který musíte mít ze zákona), ale také platný cestovní pas (s platností min. ještě 150 dní od datumu začátku vámi vybraného projektu).

V rámci programu Erasmus+ Mládež jsou následující finanční specifika: v rámci všech projektů je kompletně (ze 100%) zajištěno jídlo, ubytování, aktivity, a to vše je zcela pokryto z fondu programu Erasmus+ Mládež a zařízeno organizátory. Účastníkům dále budou proplaceny cestovní náklady (reimbursement) do max. výše €360 (v případě tohoto projektu) z místa bydliště do místa konání projektu a zpět. 

Prosím seznamte se s podmínkami pro vstup do Španělska (nutnost testů, atp.) na stránkách Ministerstva zahr. věcí zde.

Prosím seznamte se s podmínkami pro návrat do ČR ze zahraničí (nutnost testů, karantény, atp.) na stránkách Ministerstva zahr. věcí zde. 

Hostitelská organizace: Asociación Gastronómica Europea

Popis projektu:

„Stand Together for Equality“ – the main topic of this project is integration and knowledge of the LGBTQ+ reality.

The main objective is the development of awareness and information campaign about the LGBTQ+ reality and fight for equal rights. Our objective is to make participants, from different European countries, think together and develop content and information about this reality. In this way, the project will promote the participants‘ knowledge and information for developing a campaign of information and awareness connected with the LGBTQ+.

We intend to make an impact at a personal level, giving participants the tools to increase their employment opportunities while disseminating it in their own cities and turn them into citizens who are active and alive, who are actively participating in their community’s life. The activities are always arranged in a non-formal learning perspective, participatory methodologies that enable participants to learn in a practical and reflective way.

This youth exchnage proposes to develop civic, social, creative and teamwork skills among young Europeans of different nationalities and different cultures. With extensive experience at local level by AGE, it consdiers that this is the next step in these experiences and considers this youth exchange a crucial step towards development. The importance of sharing information and education among participants of different realities and scenarios, as well as the exchange of experiences among the partners associations should also be highlighted.

Možná se ti bude líbit