Make Yourself Less Stressed — Polsko

single-image

ERASMUS+, Klíčová akce 1: výměna mládeže

Místo konání: Katowice, Polsko

Časový rozvrh této mobility:

  • Přípravné předprojektové setkání (Advance Planning Visit = APV): 9.—11. duben 2024. Tohoto přípravného předprojektového setkání se za ČR zúčastní jeden zástupce české skupiny. APV účastník se zúčastní i samotné výměny mládeže v červnu. Co obnáší účast na APV najdete zde. (není to žádná věda a zvládne to opravdu každý) 
  • Výměna mládeže: 9.—17. červen 2024

Český tým: 4 účastníci (ve věku 18—25 let) + 1 group leader (ve věku 18+ let)

Před tím, než se přihlásíte na jakýkoliv náš projekt, důkladně si přečtěte všechny informace v sekci Chci vyjet na projekt a seznamte se s Pravidly účasti na zahr. projektech.

Pokud máte zájem se na tento projekt přihlásit, prosím důkladně si přečtete APV info-pack Prosím zamyslete se, jak do tohoto projektu zapadáte vy (viz „participants‘ profile“ níže). Pokud máte zájem se na tento projekt přihlásit, prosím odešlete vyplněnou přihlášku co nejdříve, nejpozději do 15. dubna

Pro to, abyste se na tento projekt přihlásili je nutné, abyste vlastnili nejen občanský průkaz (který musíte mít ze zákona), ale také platný cestovní pas (s platností min. ještě 150 dní od datumu začátku vámi vybraného projektu).

V rámci programu ERASMUS+ jsou následující finanční specifika: v rámci všech projektů je kompletně (ze 100%) zajištěno jídlo, ubytování, aktivity, a to vše je zcela pokryto z fondů EU programu ERASMUS+ a zařízeno organizátory. Účastníkům dále budou proplaceny cestovní náklady (reimbursement) do max. výše €180 (v případě tohoto projektu) z místa bydliště do místa konání projektu a zpět.

Hostitelská organizace: Fundacja Instytut Inicjatyw Lokalnych

Popis projektu:

GOAL

The project aims to address stress among young people, combating COVID-19 impacts, fake news, and geopolitical tensions. It promotes stress management techniques, self-care, and digital detox. Through workshops and intercultural exchange, it aims at equipting participants with coping skills and fosters empathetic communication. The project also strengthens organizational capacities and raises awareness about mental health issues.

OBJECTIVES

  • Providing tools and techniques for stress management and self-care,
  • Raising awareness about mental health issues and stress management in society,
  • Fostering empathetic communication through Nonviolent Communication (NVC),
  • Increasing awareness about fake news.

Možná se ti bude líbit