Talking About You(th) — Portugalsko

single-image

Termín konání: 22. — 31. srpen 2020

Místo konání: Covilhã, Portugalsko

Věkový limit pro účastníky: 18-30 let

Věkový limit pro group leadera: 18+ 

Program a akce: program ERASMUS+, Klíčová akce 1: výměna mládeže

Pokud máte zájem se na tento projekt přihlásit, prosím důkladně si přečtete info-pack. Pokud máte zájem se na tento projekt přihlásit jako náhradníci, prosím odešlete svou vyplněnou přihlášku do co nejdříve.

Pro to, abyste se na tento projekt přihlásili je nutné, abyste vlastnili nejen občanský průkaz (který musíte mít ze zákona), ale také platný cestovní pas (s platností min. ještě 150 dní od datumu začátku vámi vybraného projektu).

V rámci programu ERASMUS+ jsou následující finanční specifika: v rámci všech projektů je kompletně (ze 100%) zajištěno jídlo, ubytování, aktivity, a to vše je zcela pokryto z fondů EU programu ERASMUS+ a zařízeno organizátory. Účastníkům dále budou proplaceny cestovní náklady (reimbursement) do max. výše €360 (v případě tohoto projektu) z místa bydliště do místa konání projektu a zpět.

Hostitelská organizace: Mountain Lovers

Účastnící-se země: Portugalsko, ČR, Bulharsko, Turecko, Rumunsko, Srbsko, Řecko

Popis projektu:

Cílem této výměny mládeže je rozvinout kompetence účastníků v oblastech vymýšlení, příprav a uskutečnění projektů na různá témata a představit nástroje, které lze pro tyto účely použít. Účastníci z různých evropských zemí se naučí myslet týmově, získají soft-skills a praktické zkušenosti, které pak budou moci použít k oživení jejich měst a přispívání k aktivně spolupracující komunitě.

Spojením kreativity, vnímání sociálního a životního prostředí, neformálního vzdělávaní a praktických aktivit vytvoříme novou generaci mládeže připravené řešit problémy naší společnosti a podporovat proevropskou mládež připravenou žít v souladu s životním prostředím.

Zároveň podpoříme předání těchto informací a metod všem národním organizacím.

Možná se ti bude líbit