Voices of Europe — Portugalsko

single-image

ERASMUS+, Klíčová akce 1: výměna mládeže

Místo konání: Braga, Portugalsko

Termín konání: 29. červenec—7. srpen 2024

Český tým: 4 účastníci (ve věku 18—30 let+ 1 group leader (ve věku 18+) 

Před tím, než se přihlásíte na jakýkoliv náš projekt, důkladně si přečtěte všechny informace v sekci Chci vyjet na projekt a seznamte se s Pravidly účasti na zahr. projektech.

Pokud máte zájem se na tento projekt přihlásit, prosím důkladně si přečtete info-pack. Pokud máte zájem se na tento projekt přihlásit jako náhradníci, prosím odešlete vyplněnou přihlášku co nejdříve.

V rámci programu ERASMUS+ jsou následující finanční specifika: v rámci všech projektů je kompletně (ze 100%) zajištěno jídlo, ubytování, aktivity, a to vše je zcela pokryto z fondů EU programu ERASMUS+ a zařízeno organizátory. Účastníkům dále budou proplaceny cestovní náklady (reimbursement) do max. výše €360 (v případě tohoto projektu) z místa bydliště do místa konání projektu a zpět.

Hostitelská organizace: Synergia Braga

Popis projektu:

The youth exchange “Voices of Europe” is a European project organized by SYnergia Braga, with the main theme of participatory democracy, aiming to raise awareness about the importance of Youth Goals. The primary objective of the youth exchange is to facilitate exchanges between European countries to promote participation and civic awareness among young people, focusing on the European Youth Goals.

Through this project, we aim to have a personal impact by providing participants with the necessary tools to increase their awareness of democratic participation and transform them into active citizens aware of the importance of the Youth Goals.

Participants‘ profile:

  • To be highly interested in the topic and an active participation.
  • To be open to learn more about the topic.
  • To be aged 18-30
  • To have a fluent level of English.

Group leader’s profile:

  • same as the above and also
  • to be aged 18+ (there is no upper age limit for the group leader)
  • Have experience in Erasmus+ projects.

Možná se ti bude líbit