4th Industrial Revolution — Dánsko

single-image

Projekt se kvůli pandemii přesunul na zatím neurčený termín. Prosím vyčkejte, dokud se zde neobjeví nový termín konání.

Původní termín konání: 29. listopad–8. prosinec 2020

Místo konání: Slettestrand, Dánsko

Počet účastníků: 3

Program a akce: program ERASMUS+, Klíčová akce 1: 10 denní tréninkový kurz pro pracovníky s mládeží

Než se přihlásíte na jakýkoliv náš projekt, prosím přečtěte si sekci našich stránek Chci vyjet na projekt.

Prosím důkladně si přečtete info-pack a rozpis denních aktivit. Pokud máte zájem se na tento projekt přihlásit, prosím odešlete vyplněnou přihlášku.

Prosím s přihlašováním vyčkejte, dokud se zde neobjeví nový termín konání.

Pro to, abyste se na tento projekt přihlásili je nutné, abyste vlastnili nejen občanský průkaz (který musíte mít ze zákona), ale také platný cestovní pas (s platností min. ještě 150 dní od datumu začátku vámi vybraného projektu).

V rámci programu ERASMUS+ jsou následující finanční specifika: v rámci všech projektů je kompletně (ze 100%) zajištěno jídlo, ubytování, aktivity, a to vše je zcela pokryto z fondů EU programu ERASMUS+ a zařízeno organizátory. Účastníkům dále budou proplaceny cestovní náklady (reimbursement) do max. výše €275 (v případě tohoto projektu) z místa bydliště do místa konání projektu a zpět.

Hostitelská organizace: Intercollege

Věkový limit pro účastníky: 18+

Účastnící-se země: Dánsko, Řecko, Turecko, Rumunsko, Maďarsko, Itálie, Chorvatsko, ČR

Popis projektu:

Dobrovolničíš pro EYCB či jinou mládežnickou organizaci a chtěl bys na chvilku zapomenout na aktuální pandemickou situaci? Přihlas se na tento tréninkový kurz a zažij další průmyslovou revoluci!

“4th Industrial Revolution” 10-denní tréninkový kurz zaměřený na zlepšení zaměstnatelnosti mladých lidí pomocí posílení kompetencí pracovníků s mládeží v oblasti aktuálních trendů týkajících se zaměstnatelnosti.

Projekt je organizován jako součást programu Erasmus+, Klíčová akce 1 — Mobilita pro pracovníky s mládeží. Jeho cílem adresovat hodnoty nezaměstnanosti v řadách mládeže pomocí posílení kompetencí, které ji podpoří. Toho bude dosaženo tréninkovou aktivitou, která vybaví pracovníky s mládeží kompetencemi dle aktuálních trendů zaměstnatelnosti na trhu práce a také poskytne soft-skills, které poskytnou další výhody na trhu práce.

Účastníci také budou vybaveni neformálními učebními metodami, které mohou být použity k předání výše uvedených schopností mladým lidem. Tento tréninkový kurz posílí kompetence účastníků v oblastech soft-skills jako například v emocionální inteligenci, datové gramotnosti, kritickém myšlení a kulturní citlivosti.

Cíle projektu:

  • Rozšířit povědomí o nejdůležitějších trendech týkajících se zaměstnatelnosti,
  • Vzdělat pracovníky s mládeží o aktuálně nejvíce žádaných schopností vedoucích k vyšší zaměstnatelnost,
  • Sdílet zkušenosti pracovníků s mládeží v oblastech trendů týkajících se zaměstnanosti a schopností které mohou zaměstnatelnost podporovat,
  • Dát pracovníkům s mládeží nástroje a metody k podporování mladých lidí v rozvoji důležitých schopností k uplatnění na trhu práce.

Profil účastníka:

Účastníci musí být starší 18. let, musí mít dostatečné znalosti Aj, a také zájem o témata projektu. Také musí být motivováni šířit témata projektu mezi mládež, která získat metody a nástroje k posílení jejich znalostí a chápání v oblasti aktuálních trendů týkajících se zaměstnatelnosti.

Účastníci by dále měli plnit následující požadavky:

  • Být pracovníkem a mládeží ve vysílající organizaci (EYCB) či jiné mládežnické organizaci,
  • Mít dostatečné zkušenosti a je v pravidelném kontaktu s mládeží,
  • Mít možnosti šířit nově získané kompetence mezi mladé lidi,
  • Mít možnost účastnit se celého tréninkového kurzu,
  • Výhodou je praxe ve vzdělávání, lidských zdrojích a dalších relevantních oblastech.

Přihlášky aplikantů, kteří nesplňují výše uvedený profil účastníka, nebudeme moct zvážit. Preference budou dány členům a dobrovolníkům EYCB.

___

Dánsko umožňuje vstup na své území občanům ČR pokud prokáží, že účelem jejich cesty je jedna z povolených aktivit. Více o povolených aktivitách zde. Tento tréninkový kurz je brán jako ‚business activity‘ a čeští účastníci budou dánskou hostitelskou organizací Intercollege vybaveni potřebnými dokumenty, kterými prokáží účel své cesty do Dánska, aby jim byl umožněn vstup do země.

Možná se ti bude líbit