No Friendly Fire — Turecko

single-image

ERASMUS+, Klíčová akce 1: výměna mládeže

Místo konání: Burdur, Turecko

Český tým: 6 účastníků (ve věku 18-30 let) + 1 group leader (18+)

Termín konání: 20.—28. srpen 2023

Před tím, než se přihlásíte na jakýkoliv náš projekt, důkladně si přečtěte všechny informace v sekci Chci vyjet na projekt a seznamte se s Pravidly účasti na zahr. projektech.

Pokud máte zájem se na tento projekt přihlásit, prosím důkladně si přečtete info-pack. Prosím zamyslete se, jak do tohoto projektu zapadáte vy (viz „participants‘ profile“ níže). Pokud máte zájem se na tento projekt přihlásit, prosím odešlete vyplněnou přihlášku co nejdříve, nejpozději do: 4. června

Pozor – na tento projekt je přihlašování možné jen pokud jste občanem ČR či držitelem platného povolení k pobytu na území ČR vydaného Ministerstvem vnitra ČR.

Pro to, abyste se na tento projekt přihlásili je nutné, abyste vlastnili nejen občanský průkaz (který musíte mít ze zákona), ale také platný cestovní pas (s platností min. ještě 150 dní od datumu začátku vámi vybraného projektu).

V rámci programu ERASMUS+ jsou následující finanční specifika: v rámci všech projektů je kompletně (ze 100%) zajištěno jídlo, ubytování, aktivity, a to vše je zcela pokryto z fondů EU programu ERASMUS+ a zařízeno organizátory. Účastníkům dále budou proplaceny cestovní náklady (reimbursement) do max. výše €275 (v případě tohoto projektu) z místa bydliště do místa konání projektu a zpět.

Hostitelská organizace: Natu-Rulers

Popis projektu:

Our world and environment are being destroyed with various reasons and it’s our duty to heal it back as we are already destroying it. Via gathering young people from different countries and cultures we want to show what means “friendly fire” and explore how to prevent it.

Main aim of the project is letting our participants to be aware of how to act before, during and after the natural disasters with authorities under the theme of forest fires.

Objectives:

  • Identifying the roots and causes (push and pull factors) of friendly fires for the mother nature.
  • Learning how to act before, during and after forest fires with the authorities and how to help and coordinate.
  • Creating digital contents about the detected issues for social media platforms and share them.
  • Raising awareness towards the dangers of natural disasters, showcasing different ways of prevention.

Možná se ti bude líbit