Greenhouse e-Missions — Polsko

single-image

ERASMUS+, Klíčová akce 1: výměna mládeže

Místo konání: Katowice, Polsko

Termín konání výměny mládeže: 18. září—1. říjen 2023

Český tým: 5 účastníků (ve věku 13-27 let) + 1 group leader (ve věku 18+)

Před tím, než se přihlásíte na jakýkoliv náš projekt, důkladně si přečtěte všechny informace v sekci Chci vyjet na projekt a seznamte se s Pravidly účasti na zahr. projektech.

Pokud máte zájem se na tento projekt přihlásit, prosím důkladně si přečtete info-pack výměny mládeže. Prosím zamyslete se, jak do tohoto projektu zapadáte vy (viz „participants‘ profile“ níže). Pokud máte zájem se na tento projekt přihlásit jako náhradníci, prosím odešlete vyplněnou přihlášku co nejdříve.

V rámci programu ERASMUS+ jsou následující finanční specifika: v rámci všech projektů je kompletně (ze 100%) zajištěno jídlo, ubytování, aktivity, a to vše je zcela pokryto z fondů EU programu ERASMUS+ a zařízeno organizátory. Účastníkům dále budou proplaceny cestovní náklady (reimbursement) do max. výše €180 (v případě tohoto projektu) z místa bydliště do místa konání projektu a zpět.

Hostitelská organizace: Instytut Inicjatyw Lokalnych im. Waleriana Pańki

Popis projektu:

The idea to create the „Greenhouse e-Missions“ project emerged after the recent publication of the 6th IPCC report, in which scientists unanimously showed that there are still not enough effective actions to stop terrifyingly fast and drastic climate change.

First, through the implementation of the project „Cieplarniane e- Misje“, we want to increase the ecological awareness of young people, and especially gain reliable knowledge on climate change issues and work out methods of dealing with this problem.

The goals of the project are also to create a space to talk about the topics covered in the project and get to know each other and our countries, improving digital skills, inclusion in the project of people suffering from various types of problems and barriers and creating interesting results, that will serve us and other young people.

Možná se ti bude líbit