Stronger Minds — Portugalsko

single-image

ERASMUS+, Klíčová akce 1: tréninkový kurz

Místo konání: Fão – Esposende, Portugalsko

Termín konání: 23.—30. listopad 2023

Český tým: 4 účastníci (ve věku 18+)

Před tím, než se přihlásíte na jakýkoliv náš projekt, důkladně si přečtěte všechny informace v sekci Chci vyjet na projekt a seznamte se s Pravidly účasti na zahr. projektech.

Pokud máte zájem se na tento projekt přihlásit, prosím důkladně si přečtete info-pack. Prosím zamyslete se, jak do tohoto projektu zapadáte vy (viz „participants‘ profile“ níže). Pokud máte zájem se na tento projekt přihlásit jako náhradníci, prosím odešlete vyplněnou přihlášku co nejdříve. 

Pro to, abyste se na tento projekt přihlásili je nutné, abyste vlastnili nejen občanský průkaz (který musíte mít ze zákona), ale také platný cestovní pas (s platností min. ještě 150 dní od datumu začátku vámi vybraného projektu).

V rámci programu ERASMUS+ jsou následující finanční specifika: v rámci všech projektů je kompletně (ze 100%) zajištěno jídlo, ubytování, aktivity, a to vše je zcela pokryto z fondů EU programu ERASMUS+ a zařízeno organizátory. Účastníkům dále budou proplaceny cestovní náklady (reimbursement) do max. výše €360 (v případě tohoto projektu) z místa bydliště do místa konání projektu a zpět.

Na tomto projektu si samotní organizátoři budou vybírat účastnický poplatek ve výši €25/účastník

Hostitelská organizace: SOPRO

Popis projektu:

Training Course for youth workers on mental health and well-being of youth based on Mindfulness practices and nature-based methodologies 

Stronger Minds is a training organized by SOPRO – Solidarity and Promotion NGD and funded by Erasmus+ Program. This training aims to provide basic tools in the environmental area, mindfulness and non formal education to youth workers and other people who work with young people. So that they can help young people become more self-aware and better understand their fears, limitations and personal potential through group and individual activities.

During 8 days of the Training Course, the participants will have the chance to embody Mindfulness practices, nature-based methodologies, emotional intelligence approach to build competencies that may permit them to motivate and empower the youth and cultivate their mental health.

The training course’s goal is to build knowledge on mental health, skills, and attitudes on how to work with youth with mental health issues, with fewer opportunities and at the risk of being marginalized and excluded from the community.

Možná se ti bude líbit