Speak Up! Every Voice Matters — Polsko

single-image

ERASMUS+, Klíčová akce 1: výměna mládeže

Místo konání: Trzcińsko, Polsko

Termín konání: 23. únor—3. březen 2024

Český tým: 3 účastníci (ve věku 18—30 let) + 1 group leader (ve věku 18+)

Před tím, než se přihlásíte na jakýkoliv náš projekt, důkladně si přečtěte všechny informace v sekci Chci vyjet na projekt a seznamte se s Pravidly účasti na zahr. projektech.

Pokud máte zájem se na tento projekt přihlásit, prosím důkladně si přečtete info-pack. V info-packu jsou chybné datumy konání. Příjezdový den je 23. února a odjezdový den je 3. března.

Prosím zamyslete se, jak do tohoto projektu zapadáte vy (viz „participants‘ profile“ níže). Pokud máte zájem se na tento projekt přihlásit jako náhradníci, prosím odešlete vyplněnou přihlášku co nejdříve.

Pro to, abyste se na tento projekt přihlásili je nutné, abyste vlastnili nejen občanský průkaz (který musíte mít ze zákona), ale také platný cestovní pas (s platností min. ještě 150 dní od datumu začátku vámi vybraného projektu).

V rámci programu ERASMUS+ jsou následující finanční specifika: v rámci všech projektů je kompletně (ze 100%) zajištěno jídlo, ubytování, aktivity, a to vše je zcela pokryto z fondů EU programu ERASMUS+ a zařízeno organizátory. Účastníkům dále budou proplaceny cestovní náklady (reimbursement) do max. výše €180 (v případě tohoto projektu) z místa bydliště do místa konání projektu a zpět v případě využití pozemní dopravy (autobus/vlak)

Hostitelská organizace: Foundation for Sustainable and Holistic Development Windmill Tree

Popis projektu:

When you speak up about your worries, frustrations, challenges – you can be surprised how many people have similar thoughts and feelings When you speak up and share your story, you can help yourself while also helping other young people

Speak up – every voice matters – isn’t about focusing on the problems, it’s about telling to our parents, friends, local community, to our country or the whole world what is hurting, upsetting and frustrating us

Art is a very powerful language.

For this project we chose Stop motion animation. You do not have to have expensive and professional equipment to create a story, that will make its way into people’s hearts – you can use your creativity, imagination, inventiveness and super power of multicultural team =)

In this project, we will create social or individual commentary using 2D stop-motion animation. We will create video animations that will premiere at the local Cinema in Jelenia Gora.
 
Participating countries: Spain, Georgia, Ukraine, Serbia, Czech Republic and Poland

Možná se ti bude líbit